Kuchnia laminowana dąb Naturalny Tabacco

Prezentujemy zdjęcia jednego z naszych najnowszych projektów mebli kuchennych. Kuchnia zachwyca wyrazistymi pęknięciami i słojami drewna dębowego w odcieniu Halifax Tobacco, co nadaje jej autentyczności i naturalnego charakteru. Szczególną uwagę zwracamy na ciągłość usłojenia sąsiadujących frontów, co dodaje harmonii i spójności całej kompozycji.

W naszym projekcie zastosowaliśmy również graficzny front w kolorze Piombo Grigio, który został wykończony w technologii satynowej o niepalącej powłoce antifinger. Meble uzupełniliśmy laminowanymi blatami w dekorze Kamień Oxide, które nadają im elegancki charakter. Ten sam materiał zastosowaliśmy na ścianie jako panel ochronny, tworząc spójny wygląd.

Dodatkowo, aby zapewnić funkcjonalność wnętrza, umieściliśmy wyspowy stół z dekoracyjną wiszącą półką nad nim. Praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które doskonale uzupełnia całość.

W naszym projekcie zdecydowaliśmy się na ukryte uchwyty, które stanowią system korytkowy wypełniony materiałami Dąb Halifax oraz Piombo Grigio. Dodatkowo, każdy front został wyposażony w czarny uchwyt umieszczony po lewej stronie, zapewniający wygodne otwieranie szafek.

Widoczna zabudowa sięgająca aż do sufitu zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania i nadaje kuchni interesujący wygląd, tworząc przyjemną ramę dla całej przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą realizacją mebli kuchennych na załączonych zdjęciach.

Czy marzysz o wyjątkowej i pięknej kuchni?

Dzięki Archidom Twoje marzenia stają się rzeczywistością!

Zapraszamy do umówienia spotkania, podczas którego dokładnie omówimy Twoje potrzeby oraz oczekiwania.